čerstvé a kvalitné výrobky

Značka FRESH SNACK prináša do Trenčína a okolia chutné jedlo a zdravý snack vo forme svojich lahôdkárskych výrobkov, ktoré obsahujú tie najkvalitnejšie suroviny a to hlavne od lokálnych slovenských výrobcov.Všetko čo robíme, vyrábame v našej výrobni z lásky a radi upravíme Vašu objednávku podľa Vašich predstáv. Obložené chlebíčky, kanapky, naše skvelé obložené misy či ovocné kytice si už nikdy nebudete pripravovať doma.

Najlepší catering v trenčíne

Ponúkame nie len klasické lahôdkárske výrobky ale aj sladké dezerty rôzneho druhu či špeciálne čerstvé produkty do Vašich bufetov či ako forma balených desiat na výlety a semináre. Všetky naše produkty Vám radi dovezieme až k Vám do práce alebo priamo obdarovanému. Zabudnite na dlhú prípravu či komplikované objednávky, u nás si svoju objednávku vybavíte pár klikmi prostredníctvom nášho e-shopu.

Vyskúšajte naše produkty alebo si nechajte zorganizovať celý catering na kľúč. K dokonalej oslave Vám radi zabezpečíme aj inventár ale hostesingové služby. Všetko s Vami individuálne radi vyriešime k Vaše spokojnosti. Súčasťou našich služieb je aj doprava podľa Vašich potrieb až na miesto.

INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.