fbpx

Zobrazených 1–16 z 34 výsledkov

Darčekové boxy: plné kvetov a jahôd. Moderné a luxusné spojenie kvetov a ovocia. Ideálne spojenie ovocnej kytice a kvetov v jednom. V klasickom prevedení ruže a jahody alebo v luxusnom doplnení mixov čokolády a posýpok.

Všetky naše luxusné boxy Vám vieme pripraviť v rôznych tvaroch a veľkostiach podľa Vášho vkusu a potreby. Možnosť doplniť aj iné kvety. Nakombinovať ich je možné aj s iným ovocím a presne podľa Vašej farebnej požiadavky.

  • Objednávka: Objednávku realizujte minimálne 24 hodín pred doručením. V prípade piatka a soboty odporúčame aspoň 72 hodín dopredu.
  • Ako darček: Pošlite box ako darček a prekvapte najbližších na narodeniny či meniny – box si môžete zaplatiť prevodom a my ju už len doručíme na zvolenú adresu s odkazom pre oslávenca.
  • Balenie: Box je darčekovo zabalený v darčekovej fólií s mašľou. Môžete si k nemu doobjednať: zápich na mieru (3,99€), pohľadnicu (1,59€) , medvedíka, fľašu sektu alebo iné naše produkty. 
  • Doprava: Po Trenčíne a okolí realizujeme dopravu.  V prípade doručenia do okolia využite náš cenník dopravy.
  • Spotreba: Produkty je potrebné skonzumovať do 6 hodín od doručenia a skladovať pri teplote 2-8C. O kvetiny je potrebné sa následne starať zálievkou.

Darčekové boxy & koše

Tartaletková bonboniéra

22.99

Darčekové boxy & koše

Bonboniéra plná lásky

29.99

Darčekové boxy & koše

Box z lásky – 3 veľkosti

49.9989.99

Darčekové boxy & koše

Bonboniera JA SOM

14.9922.99
39.9979.99
69.9999.99