fbpx

Zobrazených 1–16 z 242 výsledkov

MIMORIADNE INFORMÁCIE:

ROZVOZ opäť už aj v SOBOTY

24.5.2024 PIATOK a 25.5.2024 SOBOTA - plné kapacity 

Objednávku produktov realizujte minimálne 24 hodín predom (do 12:00 predchádzajúceho pracovného dňa), v prípade piatka a soboty odporúčame aj 72 hodín. Realizujeme poobedný rozvoz po Trenčíne a okolí. Taktiež Vám radi pripravíme kompletný catering  aj s inventárom a prípravou. 

Široká ponuka a naše legendárne chlebíčky FRESH SNACK z Trenčína, Vám prinášajú tie najlahodnejšie produkty s kompletnými službami. Radi Vám predstavíme naše produkty a pomôžeme s výberom. Všetky naše produkty vyrábame v našej výrobni v Trenčíne na Zlatovskej ulici. Naša predajňa Vám ponúka denne čerstvé produkty podľa aktuálnej ponuky. 

Naša výroba podlieha najvyšším štandardom HACCP a prísnym hygienickým štandardom. Snažíme sa pri výrobe spolupracovať s lokálnymi výrobcami (či už mäsa, syrov, zeleniny ale i pečiva). Produkty pripravujeme z čerstvých surovín a dbáme na ich kvalitu. Keďže sme lokálna výroba, snažíme sa vyhovieť Vašim predstavám a špeciálnym požiadavkám. Radi pre Vás zorganizujeme aj catering na kľúč alebo občerstvenie na Vaše školenie či oslavu.

Naše produkty vyrábame denne čerstvé, podľa objednávok. Vieme Vám pripraviť aj produkty na mieru podľa Vašich predstáv a každý produkt vieme upraviť, nakoľko si ho pripravujeme čerstvý a pre Vás. Okrem klasických lahôdkových výrokov akými sú naše: chlebíčky, kanapky, jednohubky, obložené misy, ovocné kytice, slané kytice, slané torty, darčekové koše Vám radi pripravíme sladké ovocné darčeky pre Váš najbližších v podobe luxusných boxov či bonboniér.

K našim produktom a cateringu Vám vieme zabezpečiť aj kompletný inventár pre 150 osôb alebo obsluhu, či už vo forme servírovania alebo kompletných hostes služieb. Dúfame, že si z nášho širokého sortimentu lahôdkárskych výrobkov, nápojov a sladkého baru rozhodne vyberiete. Niektoré naše produkty, majú z dôvodu príprav nastavené obmedzenie na minimálny odber. Naša ponuka je pre Vás pripravená, stačí si len vybrať.

V rámci našich služieb Vám ponúkame aj možnosť doručenia našich produktov až ku Vám domov či práce. Využite našu ponuku, objednajte si všetko online a v rámci Trenčíne Vám naše produkty doručíme až ku Vám. 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme s výberom.

NAŠE PRODUKTY A CHLEBÍČKY: