Referencie

Povedali o nás zákaznici


 

Pri príležitosti slávnostného otvorenia Štúdia tieniacej techniky K-system v Trenčíne sme si v ich trenčianskej prevádzke objednali catering pre viac ako 30 ľudí. Krásne naaranžované a chutné chlebíčky, jednohubky, alebo skutočne chutné tiramisu alebo cup caky – všetko bolo skvelé. Ďakujeme.

K-System / Trenčín

Catering od FRESH SNACK vždy zaujal nie len našich návštevníkov ale aj skvelo chutil, musíme len a len odporúčať jedlo a služba od tejto značky je vždy pripravené na 100%.

ŠR UCM / Trnava

Srdečná vďaka za chlebíčky, koláčiky, pagáčiky, všetko bolo chutné. Len sa za tým zaprášilo. Urobili ste si dobrúreklamu a mne spríjemnili môj narodeninový deň.

Vladimír / Trenčín

Chceli by sme Vám veľmi pekne poďakovať za včerajšiu dodávku občerstvenia od Vás, všetko bolo výborné a boli sme veľmi spokojní.

Veríme že Vaše služby využijeme častejšie a budeme šíriť dobrú skúsenosť ďalej.

Lesné hospodárstvo / Inovec

Ďakujem Vam za vybavenie mojej objednavky oslavenkynu sme velmi potesili na zivo som ju nevidela lebo som mimo Trencin ale poslala mi fotku vyzeralo to super a tiez bola spokojna tesim sa na dalsiu spolupracu a zelam Vam vela spokojnych zakaznikov

Veríme že Vaše služby využijeme častejšie a budeme šíriť dobrú skúsenosť ďalej.

Eva / Trenčín

Chutné chlebíčky aj misa. Použité kvalitné suroviny. Plusom je doručenie.

Marek / Trenčín

Dobrý deň. V priebehu tohto mesiaca som mala u vás tri objednávky. Chcem sa vám VEĽMI POĎAKOVAŤ za promptnú a bezchybnú komunikáciu, skvelú chuť všetkého, čo som u vás objednala, ako aj za fakt, že som sa mohla na vás 100% spoľahnúť. Všetko bolo TIP-TOP!! ?

Budem ďalej šíriť vaše dobré meno a v budúcnosti sa znova obrátim iba na vás.

Monika / Trenčín

Fresh Snack – môžem vrelo odporučiť všetkým, ktorí v zhone a strese nestíhajú pripraviť občerstvenie pre svojich priateľov či rodinu.

Krásne naaranžované a chutné občerstvenie, ktoré je na vysokej úrovni vďaka výberu kvalitných potravín a samozrejme šikovných rúk slečien. Výborná komunikácia. ?

Martin / Žilina

Veľmi flexibilný kolektív mladých šikovných ľudí, krásne misy, chutné… No proste balada. Určite využijeme catering aj nabudúce. Mňam ???

Zuzana / Trenčín