Referencie

Povedali o nás zákazniciPri príležitosti slávnostného otvorenia Štúdia tieniacej techniky K-system v Trenčíne sme si v ich trenčianskej prevádzke objednali catering pre viac ako 30 ľudí. Krásne naaranžované a chutné chlebíčky, jednohubky, alebo skutočne chutné tiramisu alebo cup caky – všetko bolo skvelé. Ďakujeme.

K-System / Trenčín

Catering od FRESH SNACK vždy zaujal nie len našich návštevníkov ale aj skvelo chutil, musíme len a len odporúčať jedlo a služba od tejto značky je vždy pripravené na 100%.

ŠR UCM / Trnava

Srdečná vďaka za chlebíčky, koláčiky, pagáčiky, všetko bolo chutné. Len sa za tým zaprášilo. Urobili ste si dobrúreklamu a mne spríjemnili môj narodeninový deň.

Vladimír / Trenčín

Chceli by sme Vám veľmi pekne poďakovať za včerajšiu dodávku občerstvenia od Vás, všetko bolo výborné a boli sme veľmi spokojní.

Veríme že Vaše služby využijeme častejšie a budeme šíriť dobrú skúsenosť ďalej.

Lesné hospodárstvo / Inovec

Ďakujem Vam za vybavenie mojej objednavky oslavenkynu sme velmi potesili na zivo som ju nevidela lebo som mimo Trencin ale poslala mi fotku vyzeralo to super a tiez bola spokojna tesim sa na dalsiu spolupracu a zelam Vam vela spokojnych zakaznikov

Veríme že Vaše služby využijeme častejšie a budeme šíriť dobrú skúsenosť ďalej.

Eva / Trenčín

Chutné chlebíčky aj misa. Použité kvalitné suroviny. Plusom je doručenie.

Marek / Trenčín