CATERING na VAŠU OSLAVU

Oslava podľa vašich predstáv a na mieru.Čaká Vás oslava, firemná párty alebo konferenčné pohostenie, radi pre Vás pripravíme kompletný catering na mieru. Zabezpečíme Vám nie len studený ale aj teplý bufet. Rovnako sa špecializujeme aj na sladké bary, ktoré môžete doplniť ovocnými kyticami a čokoládovou fontánou. Ideálnym spestrením na Vašu oslavu môže byť aj slaný studený bar inšpirovaný do záhradného piknic štýlu či retro zábava.

Naše produkty sú denne vyrábané čerstvé z lokálnych surovín. Oslava pre 100 ľudí s komplet inventárom a programom pre Vás na mieru pre nás nie je žiadny problémom. Radi s Vami vyriešime všetky detaily oslavy a príprav. Rovnako ponúkame grafické služby (vyriešenie darčekov pre hostí, pozvánky a pod.).

Máme skúsenosti s organizáciou cateringu pre veľké spoločnosti a radi pripravíme aj Vaše podujatie. Dohodnite si stretnutie u nás vo výrobe a spoločne pri káve vyriešime všetky Vaše požiadavky. Chceme splniť Vaše požiadavky na 100%.

zabezpečíme pre Vás

Bankety:  oslavy, stretnutia, posedenia: – Cena banketu závisí od individuálnych požiadaviek zákazníka (možnosť zabezpečenia aj komplet inventár a vybavenie).

Recepcie – moderné recepcie, sú ideálnou možnosťou ako správne využiť náš catering. Jedlo je servírované formou rautových stolov.

Firemné podujatia – na mieru priamo vo Vašich priestoroch pripravíme pohostenie, hostesing a komplet prípravu aj upratovanie. Vhodné pri príležitosti sviatkov, DOD či vianočných akcií.

Svadby – každej neveste záleží na dokonalej svadbe, dôležité je naplnenie požiadaviek zákazníka v primeraných nákladoch. Radi pre Vás pripravíme celú akciu alebo len časť (Sladký bar, špeciálny studený bufet na mieru, nápojový bar, piknic bar…)

Všetky naše služby Vám pripravíme na mieru, podľa Vašich predstáv. Zabezpečujeme podujatia aj po celom Slovensku, podmienkou je objednávka nad 500,00€.

z našich eventov