O nás

Značka FRESH SNACK prináša chutné obložené chlebíčky či obložené misy do Trenčína, ktoré obsahujú tie najkvalitnejšie suroviny a to hlavne od našich lokálnych výrobcov. Všetko čo vyrábame, vyrábame z lásky a na požiadavky klienta.

Ponúkame Vám slaný aj sladký catering na firemný večierok, desiatu pre Vášho drobca alebo milé prekvapenie či už chutnou kyticou alebo bonboniérou pre Vašich najmilších. Nato a ešte viac tu je pripravený FRESH SNACK Trenčín – jedlo, ktoré chutí. Vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie.

Pripravili sme pre Vás v roku 2021 nové priestory na Zlatovskej ulici, kde sa nachádza naša výroba a aj predajňa. Každé ráno Vám pripravujeme čerstvé produkty do našej vitríny. V kombinácií s kvalitným espressom a ranným smoothie sme ideálne miesto na ceste do práce či školy. Tešíme sa na Vašu návštevu a objednávky.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Zabezpečujeme aj rozvoz našich produktov v rámci celého Trenčianskeho kraja, podľa aktuálnych kapacít a vyťaženosti.

Kontaktné informácie

Telefón objednávky: 0948648642
Pondelok až Sobota 6:00 – 16:00 
Kontakt na objednávky cateringu, klasické objednávky, ktoré sú realizované minimálne 24hodín dopredu a ostatné otázky
 
Telefón predajňa: 0948313670
Pondelok až Sobota 6:00 – 14:00
Kontakt ohľadne aktuálneho stavu na predajni – možnosť objednať si za predajňové ceny na počkanie (podľa dostupných kapacít)
 
Telefón rozvoz: 0919178792
Pondelok až Piatok 6:00 – 14:00
Kontakt ohľadne rozvozu v daný deň doručenia.
 
 
ZELIREND s.r.o.
E.Bohúňa 19 03401 Ružomberok
IČO: 48 330 370 IČ DPH: SK21 2014 4532
 
Výroba – zásobovanie: Staničná 20, Trenčín (Zámostie)
Predajňa pre zákazníkov: Vstup a parkovanie od Zlatovskej ulice (oproti starej plavárni – vedľa hodinára)

Náš skvelý tím

“Vaša spokojnosť je pre mňa dôležitá, preto sa vo FRESH SNACK-u držím hesla, že nato aby ste mali spokojných zákazníkov, musíte mať skvelý tím. O Vašu spokojnosť sa stará partia skvelých žien, ktorým úprimne ďakujem za ich jedinečnosť a zodpovedný prístup k práci.”

CEO Fresh Snack – Pepa 🙂