fbpx

Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

Ovocné bonboniéry

Ovocné bonboniéry sú hitom posledného obdobia. Kombinácia sladkého ovocia a kvalitnej čokolády je jednoznačne perfektné prekvapenie či darček.

Ovocné bonboniéry sú balené v darčekovom celofáne alebo vo svojich špeciálnych darčekových krabičkách. Pri každej bonboniére si môžete vybrať farebnú kombináciu. 

Objednávka: Objednávku realizujte minimálne 24 hodín pred doručením, aby sme si vedeli zabezpečiť čerstvé ovocie. V prípade piatka a soboty, kedy máme väčší nával objednávok či špeciálnych sviatkov aspoň 72 hodín dopredu.

Ako darček: Pošlite bonboniéru do práce Vášmu partnerovi alebo kamarátovi, či len tak kolegom a prekvapte ich k ich narodeninám či meninám – bonboniéru si môžete zaplatiť prevodom a my ju už len doručíme na zvolenú adresu s odkazom pre oslávenca.

Balenie: Jednotlivé ovocie je ukladané do potravinárskych košíčkov a ukladané do boxu alebo krabičky, ktorá je nato určená. Všetky boxu sú darčekovo zabalené a je možné k nim doobjednať čokoládový nadpis, kartičku či pohľadnicu.

Doprava: Po Trenčíne máme dopravu bezplatne pri bonboniérach od 18,99€.  V prípade doručenia do okolia, cenník dopravy dostupný TU.

Spotreba: Dodané produkty je potrebné skonzumovať do 6 hodín od doručenia, nakoľko sa jedná o čerstvé ovocie a je potrebné ho skladovať pri teplote 2-8C.

V prípade ak si želáte niečo iné ako máme v ponuke, neváhajte nás kontaktovať telefonicky s našimi možnosťami.

20.9924.99

Darčekové boxy & koše

Tartaletková bonboniéra

20.99

Darčekové boxy & koše

Bonboniéra plná lásky

28.99

Darčekové boxy & koše

Bonboniera JA SOM

14.9922.99

Darčekové boxy & koše

Jahody s vínom 0,2l (3 druhy vína)

18.99

Darčekové boxy & koše

Bonboniera medvedík

14.9924.99

Darčekové boxy & koše

Detský jahodový set rybky – 30ks

39.99