Naše produkty, Vám radi doručíme

Mať dostatok voľného času a pritom byť skvelo pripravený na oslavu. Vďaka našim službám už nemusíte behať po svoje objednané chlebíčky. Stačí si spraviť objednávku, telefonicky prípadne e-mailom (info@freshsnack.sk) dohodnúť detaily objednávky. Stačí ak nám zavoláte 2 dni dopredu a my pre Vás všetko pripravíme.

Objednávky Vám v rámci Trenčín doručíme ZADARMO (minimálna cena objednávky 20,00€). V prípade doručenia do jednotlivých rozvozových oblastí Vás prosíme o dodržanie minimálnej ceny objednávky pre doručenie. V prípade potreby si viete naše produkty vyzdvihnúť priamo u nás na predajni na Zlatovskej ulici (oproti starej plavárni – Staničná 20) v čase od 5:00 – 16:00. 

Využite naše profesionálne služby

Radi Vám naše produkty doručíme k Vám domov. Je ale potrebný odber v minimálnej sume 20,00€. Pod tento limit si môžete svoju objednávku vyzdvihnúť priamo u nás na prevádzke na Zlatovskej ulici a to denne od 5:00 do 16:00.

Rozvoz realizujeme v 2 časových blokov a to od 8:00 do 10:00 a od 12:00 do 14:00 v pracovné dni a soboty. V nedeľu pracujeme iba počas mimoriadnych sviatkov alebo väčšej akcie na catering. 

Využite možnosť obdarovať Vašich najbližších. Vďaka službe donášky môžete Vašich najbližších obdarovať ovocnou kyticou, slanou tortou či boxom ruží a jahôd a to aj s doručením.

Rozvozné tarify

ROZVOZ nad 20,00 € bezplatne:  Trenčín (mesto), Istebník, Záblatie, Zamarovce, Kubrá, Nozdrkovce, Orechové, Biskupice

Doručenie 3,00 €: Adamovské Kochanovce, Chocholná Velčice, Drietoma, Dubnica nad Váhom, Horné Orechové, Hrabovka, Ivanovce, Kolačín, Kostolná – Záriečie, Kubrica, Melčice – Lieskové, Mníchová Lehota, Nemšová, Nová Dubnica, Opatovce, Opatová, Selec, Skalka nad Váhom, Soblahov, Tr.Teplá, Tr.Turná, Tr.Jastabie, Tr.Mitice, Tr.Stankovce, Tr.Teplice, Veľké Bierovce

Doručenie 5,00 € (doručujeme objednávky od 50,00€): Beckov, Beckovská vieska, Bobot,  Bohunice, Bolešov, Bošáca, Borčice, Dolná Súča, Dolné Sŕnie, Dubodiel, Horná Súča, Horňany, Horné Sŕnie, Ilava, Kálnica, Kočovce,  Košeca, Krivosúd Bodovka, Kykula, Ladce, Moravské lieskové, Motešice, Neporádza, Nová ves nad Váhom, Nové mesto nad Váhom, Omšenie, Považany, Prejta, Pruské, Sedmerovec, Slávnica, Svinná, Štvrtok, Štvrtok nad Váhom, Tr.Bohuslavice, Veľká hradná

Doručenie 7,00 € (doručujeme objednávky od 50,00€): Bánovce nad Bebravou, Beluša, Bobot, Čachtice, Častkovce, Červený kameň, Dolná poruba, Dulov, Haluzice, Hôrka nad Váhom, Horná poruba, Horná streda, Hrádok, Hrušové, Kameničany, Košecké podhradie, Krivoklát, Ladce, Lednické Rovné, Lúka, Mikušovce, Modrová, Modrovka, Nová Bošáca,  Nová Lehota, Petrova Lehota, Pieštany, Potvorice, Púchov, Rakoľuby, Starý Turá, Vršatské Podhradie, Zliechov

Doručenie 10,00 € (doručujeme objednávky od 50,00€): Bzince pod Javorinou, Cetuna, Lubina, Považská Bystrica

Postup objednávky

Vyberte si na našom e-shope produkty, ktoré si chcete objednať, ak Vám niečo nie je jasné, alebo chcete niečo špeciálne kontaktujte nás radšej telefonicky.

Vytvorte si svoju objednávku a do poznámky nám prípadne napíšte špecifické požiadavky. Ak potrebujete vieme Vám zabezpečiť aj inventár a celú Vašu objednávku Vám naservírovať priamo na náš inventár.

Následne Vám od nás príde potvrdzujúci e-mail s cenou objednávky a doručením. V prípade nezrovnalostí Vás budeme kontaktovať aj telefonicky.

Pri doručení Vašu objednávku uhradíte alebo je možná aj platba dopredu. V prípade možnosti platby na faktúru, prosím vyplňte fakturačné údaje do poznámky pri objednávke. V prípade potreby využite naše obchodné podmienky.