Naše produkty, Vám radi doručíme

Mať dostatok voľného času a pritom byť skvelo pripravený na oslavu. Vďaka našim službám už nemusíte behať po svoje objednané chlebíčky. Stačí si spraviť objednávku, telefonicky prípadne e-mailom (info@freshsnack.sk) dohodnúť detaily objednávky. Stačí ak si objednávku spravíte 24 – 48 hodín (podľa obsadených kapacít) dopredu a my pre Vás všetko pripravíme. V prípade objednávok na víkend (piatok a sobota) odporúčame objednávku spraviť minimálne 72hodín dopredu.

Objednávky Vám v rámci Trenčín doručíme ZADARMO (minimálna cena objednávky 20,00€). V prípade doručenia do jednotlivých rozvozových oblastí Vás prosíme o dodržanie minimálnej ceny objednávky pre doručenie. V prípade potreby si viete naše produkty vyzdvihnúť priamo u nás na predajni na Zlatovskej ulici (oproti starej plavárni – Staničná 20) v čase od 5:00 – 14:00.

Využite naše profesionálne služby

Radi Vám naše produkty doručíme k Vám domov. Je ale potrebný odber v minimálnej sume 20,00€. Pod tento limit si môžete svoju objednávku vyzdvihnúť priamo u nás na prevádzke na Zlatovskej ulici a to denne od 5:00 do 14:00.

Rozvoz realizujeme v 2 časových blokov a to od 8:00 do 10:00 a od 12:00 do 14:00 v pracovné dni a soboty. V nedeľu pracujeme iba počas mimoriadnych sviatkov alebo väčšej akcie na catering.

Využite možnosť obdarovať Vašich najbližších. Vďaka službe donášky môžete Vašich najbližších obdarovať ovocnou kyticou, slanou tortou či boxom ruží a jahôd a to aj s doručením.

Rozvozné tarify

ROZVOZ nad 20,00 € bezplatne:  Trenčín (mesto), Istebník, Záblatie, Zamarovce, Kubrá, Nozdrkovce, Orechové, Biskupice

Doručenie 3,00 €: Adamovské Kochanovce, Chocholná Velčice, Drietoma, Dubnica nad Váhom, Horné Orechové, Hrabovka, Ivanovce, Kolačín, Kostolná – Záriečie, Kubrica, Melčice – Lieskové, Mníchová Lehota, Nemšová, Nová Dubnica, Opatovce, Opatová, Skalka nad Váhom, Soblahov, Tr.Teplá, Tr.Turná, Tr.Jastabie, Tr.Mitice, Tr.Stankovce, Tr.Teplice, Veľké Bierovce

Doručenie 5,00 € (doručujeme objednávky od 50,00€): Beckov, Beckovská vieska, Bohunice, Bolešov, Bošáca, Borčice, Dolná Súča, Horňany, Horné Sŕnie, Ilava, Kálnica, Kočovce, Krivosúd Bodovka, Moravské lieskové, Nová ves nad Váhom, Nové mesto nad Váhom, Omšenie, Považany, Prejta, Pruské, Rakoľuby, Sedmerovec, Selec, Slávnica, Svinná, Štvrtok, Štvrtok nad Váhom, Tr.Bohuslavice

Doručenie 7,00 € (doručujeme objednávky od 100,00€): Bánovce nad Bebravou, Beluša, Bobot, Čachtice, Častkovce, Červený kameň, Dolné Sŕnie, Dubodiel, Dulov, Haluzice, Hôrka nad Váhom,  Horná streda, Horná Súča, Hrádok, Hrušové, Kameničany, Košeca, Krivoklát, Kykula, Ladce, Lednické Rovné, Lúka, Mikušovce, Modrová, Modrovka, Motešice, Neporádza, Nová Bošáca,  Nová Lehota, Petrova Lehota, Piešťany, Potvorice, Púchov, Starý Turá, Veľká hradná, Vršatské Podhradie

Doručenie 10,00 € (doručujeme objednávky od 100,00€): Bzince pod Javorinou, Cetuna, Lubina, Košecké podhradie, Považská Bystrica, Zliechov

Postup objednávky

Vyberte si na našom e-shope produkty, ktoré si chcete objednať, ak Vám niečo nie je jasné, alebo chcete niečo špeciálne kontaktujte nás radšej telefonicky.

Vytvorte si svoju objednávku cez eshop a do poznámky nám prípadne napíšte špecifické požiadavky. Ak potrebujete vieme Vám zabezpečiť aj inventár a celú Vašu objednávku Vám naservírovať priamo na náš inventár.

Následne Vám od nás príde potvrdzujúci e-mail s cenou objednávky a doručením. V prípade nezrovnalostí Vás budeme kontaktovať aj telefonicky.

Pri doručení Vašu objednávku uhradíte v hotovosti (akceptujeme aj gastro lístky) alebo je možná aj platba dopredu na faktúru. V prípade možnosti platby na faktúru, prosím vyplňte fakturačné údaje do poznámky pri objednávke. V prípade potreby využite naše obchodné podmienky.