O nás

Značka FRESH SNACK prináša chutné chlebíčky či obložené misy do Trenčína, ktoré obsahujú tie najkvalitnejšie suroviny a to hlavne od našich lokálnych výrobcov. Všetko čo robíme, vyrábame z lásky a na požiadavky klienta. Našu klasickú ponuku vieme doplniť podľa Vášho želania, keďže všetko si pripravujeme čerstvé v našej výrobni v Trenčíne.

V roku 2021 sme pre Vás pripravili nové priestory na Zlatovskej ulici, kde sa nachádza naša výroba a aj predajňa. Každé ráno Vám pripravujeme čerstvé produkty do našej vitríny. V kombinácií s kvalitným espressom a ranným smoothie sme ideálne miesto na ceste do práce či školy. Tešíme sa na Vašu návštevu a objednávky.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Zabezpečujeme aj rozvoz našich produktov v rámci celého Trenčianskeho kraja, podľa aktuálnych kapacít a vyťaženosti.

Náš skvelý tím

“Vaša spokojnosť je pre mňa dôležitá, preto sa vo FRESH SNACK-u držím hesla, že nato aby ste mali spokojných zákazníkov, musíte mať skvelý tím. O Vašu spokojnosť sa stará partia skvelých žien, ktorým úprimne ďakujem za ich jedinečnosť a zodpovedný prístup k práci.”

CEO Fresh Snack – Pepa 🙂