Catering

Podľa vašich predstáv, na mieru


Radi Vám pripravíme Vašu oslavu, firemnú párty alebo konferenčné pohostenie. Zabezpečíme Vám nie len studený ale aj teplý bufet. Rovnako sa špecializujeme aj na sladké bary, ktorý môžete doplniť ovocnými kyticami a čokoládovou fontánou. Ideálnym spestrením na Vašu oslavu môže byť aj slaný studený bar inšpirovaný do záhradného piknic štýlu či retro zábava.

Naše produkty sú denne vyrábané čerstvé z lokálnych surovín. Vieme Vám pripraviť oslavu pre 100 ľudí s komplet inventárom a programom pre Vás na mieru. Radi s Vami vyriešime všetky detaily oslavy a príprav. Rovnako ponúkame grafické služby(darčekov, pozvánok a pod.).

Máme skúsenosti s organizáciou cateringu pre veľké spoločnosti a radi pripravíme aj Vaše podujatie. Dohodnite si stretnutie u nás vo výrobe a spoločne pri káve vyriešime všetky Vaše požiadavky. Chceme splniť Vaše požiadavky na 100%. 

Zabezpečíme pre Vás:

Bankety:  oslavy, stretnutia, posedenia: – Cena banketu závisí od individuálnych požiadaviek zákazníka (možnosť zabezpečenia aj komplet inventáru a vybavenie). 

Recepcie – moderné recepcie, sú ideálnou možnosťou ako správne využiť náš catering. Jedlo je servírované formou rautových stolov.

Firemné podujatia – na mieru priamo vo Vašich priestoroch pripravíme pohostenie, hostesing a komplet prípravu aj upratovanie. Vhodné pri príležitosti sviatkov, DOD či vianočných akcií. 

Svadby – každej neveste záleží na dokonalej svadbe, dôležité je naplnenie požiadaviek zákazníka v primeraných nákladoch. Radi pre Vás pripravíme celú akciu alebo len čas (Sladký bar, špeciálny studený bufet na mieru, nápojový bar, piknic bar…)

Všetky naše služby Vám pripravíme na mieru, podľa Vašich predstáv. Rovnako pri objednávke nad 100,00€ v rámci Trenčianskeho kraja neplatíte za inventár. Zabezpečujeme podujatia aj po celom Slovensku, podmienkou je objednávka nad 250,00€.