Zobrazených 1–16 z 106 výsledkov.

Radi Vám predstavujeme naše produkty. Všetky naše produkty vyrábame v našej výrobni v Trenčíne v Záblatí. Naša výroba podlieha najvyšším štandardom HACCP.

Snažíme sa spolupracovať s lokálnymi výrobcami (či už mäsa, syrov alebo pečiva). Produkty pripravujeme z čerstvých produktov a dbáme na ich kvalitu. Kedže sme malá lokálna výroba, snažíme sa vyhovieť Vašim predstavám a špeciálnym požiadavkám. Radi pre Vás zorganizujeme aj catering na kľúč alebo občerstvenie na Vaše školenie či oslavu.

Naše produkty vyrábame denne čerstvé, podľa objednávok. Vieme Vám pripraviť aj produkty na mieru podľa Vašich predstáv a každý produkt vieme upraviť, nakoľko si ho pripravujeme čerstvý a pre Vás.

Okrem klasických lahôdkových výrokov akými sú: chlebíčky, kanapky, jednohubky, obložené misy, ovocné kytice, slané kytice, slané torty či dezerty. Vám radi pripravíme do Vašich bufetov či na výlety desiatu vo forme bagiet či žemlí ale aj zeleninové šaláty či panini.

K našim produktom a cateringu Vám vieme zabezpečiť aj inventár alebo obsluhu. Dúfame, že si z nášho širokého sortimentu lahôdkárskych výrobkov, nápojov a sladkého baru rozhodne vyberiete.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme s výberom.

 

NAŠE PRODUKTY: