fbpx

Veľká noc je pred dverami

Chcete prežiť sviatky Veľkej noci v pohode a pokoji? Tak potom si zabezpečte pohostenie pre Vás a Vašich najbližších s časovým predstihom. Aby ste potom nemuseli na poslednú chvíľu hľadať obloženú misu či chlebíčky.

Ideálnou kombináciou pre Vašich hostí je sladká a slaná kombinácia, aby boli všetci spokojní, preto sme si pripravili veľkonočný výber toho najlepšieho. A teraz sa už len môžete sústrediť na Vašich šibačov a užiť si veľkú noc v čo najlepšej atmosfére.

Vyberte si aj vy z našej špeciálnej veľkonočnej ponuky, ktorú máme dostupnú iba tu a teraz.

Slané pochutenie

Na veľkú noc sme si špeciálne pre Vás pripravili škatuľu našich chlebíčkov, ktoré sme upravili, aby boli v tieto sviatky ešte viac výnimočné. Túto škatuľu je môžete rezervovať len v tejto nakombinovanej podobe.

Taktiež Vám na veľkú noc prinášame náš skvelý degustačný set, ktorý je v ponuke len v mimoriadne termíny, a preto to treba využiť.

Pečivo a iné produkty

Škvarkový degustačný box

35.99

Sladké dobroty

Medzi najobľúbenejšie rozhodne patria naše poháriky. Budeme ich mať pripravené v obmedzenom počte, preto čím skôr sa rozhodnete pochutnať si a objednať, tým lepšie.

Prípadne siahnite po našom cheesecaku, ktorý bude na veľkú noc pozostávať zo 6 druhov a bude mixovaný len na tento sviatok.

Využite našu mimoriadnu ponuku alebo si objednajte naše klasické chutné produkty, na ktoré ste zvyknutí.